Vánoční dárky

Hurááá.... Vánoce se blíží a my jsme připraveni! Nejenže už v naší kavárně ladíme krásnou vánoční výzdobu pro tu nejkrásnější vánoční atmosféru, ale navíc už máme kavárnu plnou krásných vánočních dárků. Objevte naši širokou nabídku pralinek Lindt Lindor, La suissa, Monardo, Maitre Truffout, které mohou zdobit vánoční stromeček nebo adventní věnec, který je neodmyslitelnou součástí tohoto krásného období.

Jako vždy i v předvánočním období pro Vás v nabídce máme kvalitní tabulkové čokolády, bonboniéry, ale také vína a gurmánské speciality. Zkrátka široký sortiment delikates, ze kterých lze sestavit dárkové koše, balíčky a kazety pro opravdové gurmány.

Pro tento rok jsme pro Vás rozšířili i nabídku exkluzivních čajů Basilur a Greenfield, které Vás na první pohled zaujmou svým krásným dárkovým designem. Basilur čaje jsou sklízeny na vrcholcích cejlonských hor z těch nejkvalitnějších čajových lístků a z těch nejlepších ingrediencí tak, aby si chuťové buňky mohly užít nezapomenutelnou chuť.

Veškeré naše dárky jsou pečlivě připravovány

a baleny, aby potěšily obdarovaného. Vybíráme saténové mašle a dekorace, které doladí dárky tak, aby vypadaly vkusně a slavnostně.

Pro ty, kteří si nevědí rady s dárky, jsme připraveni poradit nebo nabídnout náš DÁRKOVÝ POUKAZ, který lze využít na služby kavárny i na dárkové zboží. Oslovte nás s Vašim přáním či požadavkem. Rádi Vám vyjdeme vstříc a připravíme dárkový koš dle Vašich požadavků.

Dárky pro Vás z Marco Polo


Nejlepší příspěvky