Dr.Veselého 347, Luhačovice 763 26 denně od 10:00 do 19:00

Kavárna a dárky

PONDĚLÍ - NEDĚLE

10:00 - 19:00 

01
02
03
KAVÁRNA

Naším požadavkem k dodavateli bylo: "nabídněte nám něco, co jiní nemají. Něco, co jiní považují za příliš drahé a zbytečně dobré.  Jde nám o exkluzivitu a ne o průměrnou kávu za vysokou cenu". Výsledkem je  100% Arabica Lavazza Tierra! spolu s nejpřísnějšími nároky na přípravu každého šálku kávy. Kontrola každé namleté dávky, kontrola sebemenší odchylky, která by způsobila, že nabídneme něco jiného než tu nejlepší kávu v širokém okolí. Této filozofie jsme se rozhodli držet u každého produktu, který nabízíme ke konzumaci u nás. Více než standart!

DÁRKY
SLADKÉ I SLANÉ
DELIKATESY

Jaká je definice kvality? Na to asi nelze odpovědět jednoznačně. V zásadě jde u kvality o to, JAKÉ zboží je nabízeno. U nás je otázka kvality velmi jednoduchá - jen a pouze to NEJLEPŠÍ je pro nás dost dobré. Nabízíme prvotřídní čokolády, pralinky, delikatesy do studené i teplé kuchyně a v neposlední řadě také sypané i porcované čaje či plantážní kávy. Stačí si jen vybrat!

 

Dárky, které najdete pouze u nás!

Originalita především. Zapomeňte na tuctové zboží. Naše ručně vyráběné, unikátní dárkové koše a balíčky, jedinečné čajové a kávové šálky, čajové soupravy nebo třeba vonné svíčky, aromalampy  a příslušenství k nim. To a mnoho dalšího pouze u nás! 

 

 

Proč Marco Polo Café?
Marco Polo byl benátský kupec a cestovatel, který se proslavil svými cestami napříč tehdy známým světem.
Stejně jako on, i naší ambicí je poznat celý svět, a to skrze unikátní produkty typické pro každý kout světa. V našem sortimentu tak naleznete čokolády z Itálie, Německa nebo Švýcarska, italské a belgické pralinky, holandské kakao, delikatesy k vínu ze Španělska a Francie, Vína z Moravy i ze zahraničí, čaje ze Srí Lanky, plantážní kávy z Afriky, Asie i Latinské Ameriky a v neposlední řadě také námi ručně vyráběné originální dárky.

 

Pokud k nám zavítáte, čeká na Vás pohodová a přívětivá atmosféra, stejně jako okolí  v srdci krásného lázeňského města Luhačovice. Spolu s exkluzivními produkty z naší nabídky můžete ochutnat  naši gastro nabídku. Stejně jako v případě našich produktů, i zde je naší prioritou nabídnout více než standart. Kvalita je u nás vždy před kvantitou a tak si u nás můžete vychutnat prémiovou kávu Lavazza TIERRA!, dezerty lokálních výrobců té nejvyšší kvality, moravská vína, ručně připravované nápoje a mnoho dalšího! 

Nechte se pozvat k nám a přijďte si pro víc než jen nakoupené zboží a kávu.

Přijďte si pro zážitek!

O NÁS

FOTOGALERIE

sweet
cafarel
women
dodi
wine
capp
¨rib

KONTAKTY

Máte-li dotaz, zanechte nám vzkaz přes kontaktní formulář

Děkujeme! Vaši zprávu jsme přijali.

Info / rezervace na tel.čísle: +420 777 833 729

+420 606 640 752

E-mail: MarcoPolo-cafe@seznam.cz

NAJDETE NÁS:

Dr.Veselého 347 (pěší zóna mezi Českou Poštou a Českou spořitelnou)

Luhačovice 763 26